Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Jak korzystać z BIP

Redagujący autorzy:

W przypadku wątpliwości co do zawartości strony, kontakt do redagujących autorów znajdziesz na stronie redakcja


Ostatnia modyfikacja pliku - kiedy?

W tym celu kliknij na datę modyfikacji znajdujaca się pod treścią strony, zostaniesz przeniesiony do strony na której znajdziesz stosowną infomację.


Problem z pobieraniem załączonych plików:

W Microsoft Internet Explorer 4.01 jest błąd, który uniemożliwia automatyczne nadawanie nazwy pliku w okienku dialogowym.Nie ma na to rozwiązania. Błąd, który zahacza o ten mechanizm, jest także w Microsoft Internet Explorer 5.5, jednak da się go ominąć aktualizując przeglądarkę poprzez Service Pack 2 lub późniejszy.


Wyszukiwanie na stronach:

Aby w skuteczny sposób przeszukiwać dokumenty wpisz w wyszukiwarce dokumentów frazę nie zawierającą odmiany wyszukiwanego wyrazu, napewno zwiększy to szansę trafienia.


Wyszukiwanie w załączonych dokumentach:

Aby w skuteczny sposób przeszukiwać dokumenty wpisz w wyszukiwarce dokumentów frazę nie zawierającą odmiany wyszukiwanego wyrazu, wyszukiwarka radzi sobie w wielu przypadkach z odmianami, lecz to napewno zwiększy szansę trafienia.


Maillista - subskrypcja aktualności:

Aby zapisać się na listę mailową w której będziesz informowany o aktualnościach, komunikatach itp. wpisz w formularzu swój adres email, po kilku sekundach zostanie wysłany do Ciebie email z prośbą o potwierdzenie wpisu, kliknij na stosowny link i potwierdź wiarygodność. Dopóki tego nie zrobisz żadna informacja nie zostanie przesłana na Twoje konto mailowe.


Zapisywanie dokumentu na dysku - drukowanie:

Aby zapisać na dysku wyłącznie treść strony lub ją wydrukować użyj linku "wersja do druku" pod treścią strony, z poziomu otwartego okna będziesz mógł wygodnie wydrukować lub zapisać wybraną stronę, bez zbędnych dodatków. 

Historia publikacji

  • 25.09.2018 13:38, Dariusz Wacławik
    Edycja strony: Jak korzystać z BIP
  • 25.09.2018 13:38, Dariusz Wacławik
    Edycja strony: Jak korzystać z BIP

Informacje

Liczba wyświetleń: 282
Utworzono dnia: 18.04.2018